Pielęgnacja zębów

Szczoteczki do zębów

Szczoteczka soniczna jest produktem powstałym na bazie szczoteczek elektrycznych w udoskonalonej wersji. Główną różnicą jest sposób w jaki myje ona ścianki zębów – jest to ruch wymiatający i pulsujący. Dzięki temu nie uszkadza się szkliwo i nie dochodzi do recesji dziąseł. Szczoteczka soniczna jest delikatna i dokładna.

Efektywność działania

Zwykła szczoteczka elektryczna jest szczoteczką obrotową, która w ciągu 1 minuty wykonuje około 8,000 ruchów. Wydawałoby się, że jest to wysoka liczba. Rzeczywiście – porównując do manualnego czyszczenia prędkość jest duża. Jednakże szczoteczka soniczna wykonuję od 31,000 ruchów pulsacyjnych na minutę. Dzięki temu możemy spodziewać się dokładnie wyszczotkowanych i odświeżonych zębów. Usuwa ona aż sześć razy więcej płytki nazębnej od szczoteczki manualnej. Codzienne stosowanie tego rodzaju produktu będzie skutkowało stopniowym wybielaniem się ścianek zębów i usuwaniem przebarwień. Wygięta szyjka główki pozwala na dotarcie do nawet najbardziej oddalonych i trudnych do umycia zębów. Dwie minuty rano i wieczorem sprawią, że szybko docenimy nowy nabytek.

Irygatory

Przyzwyczajenie się do regularnego używania nici dentystycznych może być trudne. Przynajmniej tak było do tej pory. Przedstawiamy nowe urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, które dociera do miejsc, których nie może wyczyścić szczoteczka do zębów. Jeśli nie używasz regularnie nici dentystycznych, urządzenie AirFloss Ultra zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić zdrowie swoich dziąseł.

Zdrowsze dziąsła – efekt gwarantowany

Badania kliniczne dowiodły, że urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra poprawia zdrowie dziąseł równie skutecznie jak nici dentystyczne. W rzeczywistości urządzenie usuwa do 99,9% płytki nazębnej. 3 Urządzenie AirFloss Ultra delikatnie wypłukuje płytkę nazębną, która może pozostać między zębami po szczotkowaniu, pomagając zapobiegać powstawaniu ubytków między zębami.

Nie ma produktów spełniających kryteria.