Zmywarki do zabudowy

Zmywarki to szybko rosnąca kategoria sprzętu AGD. Mało kto dokonując przebudowy swojej kuchni, nie uwzględnia miejsca na to bardzo praktyczne urządzenie. Powodem jest przede wszystkim oszczędność czasu. W dzisiejszym świecie, w którym cały czas się śpieszymy, oszczędność kilkunastu minut dziennie to kusząca propozycja. Nie sposób też nie wspomnieć o skórze rąk, która nie przepada za detergentami do mycia naczyń.

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy umożliwiają dopasowanie frontu do wnętrza kuchni, a przede wszystkim wyglądu innych szafek. Dzięki temu są ukryte i nie psują wrażeń estetycznych. Zmywarki do zabudowy dzielą się na częściowo zintegrowane – panel sterowania jest widoczny na frontowych drzwiach, oraz całkowicie zintegrowane – panel sterujący jest ukryty za drzwiczkami zmywarki. Są to zmywarki całkowicie obudowane, niewidoczne dla osób przebywających w kuchni.

Podstawowe cechy

Klasa energetyczna - oznaczenie to znajduje się na etykiecie urządzenia. Informuje o średnim zużyciu energii podczas standardowego cyklu zmywani. Obecnie urządzenia najbardziej oszczędne mają klasę A+++.

Szerokość zmywarki - zdecydowana większość producentów daje nam tylko dwie możliwości. Dostępne są modele o szerokości 45 cm i 60 cm. Urządzenie o szerokości 60 cm bez problemu powinno starczyć na potrzeby czteroosobowego gospodarstwa domowego.

Pojemność zmywarki – określa się ją w kompletach naczyń. Standardowy komplet to trzy talerze, szklanka oraz kilka sztućców. Zmywarki o szerokości 45 cm mieszczą 8-10 kompletów naczyń, z kolei te o szerokości 60 cm 12-15 kompletów naczyń.

Nie ma produktów spełniających kryteria.