Zamrażarki wolnostojące

Zamrażarki skrzyniowe są to dość niskie urządzenia otwierane od góry. Najczęściej mają jedną dużą komorę, w której podwieszone są metalowe kosze na żywność.

Zamrażarki szafkowe są zdecydowanie bardziej wygodne w użyciu. Produkty poukładane są na półkach, na kilku poziomach. Wnętrze zamrażarek skrzyniowych jest zazwyczaj bardzo dobrze oświetlone i nie ma kłopotu za znalezieniem poszukiwanych produktów.

Zdolność zamrażania

Zdolność do zamrażania, określa ilość kilogramów produktów spożywczych, które nasza zamrażarka będzie mogła zamrozić w ciągu jednej doby. W przypadku najtańszych zamrażarek ten parametr wynosi około ośmiu kilogramów. Zamrażarki z wysokiej półki cenowej potrafią w ciągu 24 godzin zamrozić nawet 25 kilogramów żywności.

Jaka zdolność do utrzymywania temperatury bez zasilania?

Zdolność do utrzymywania temperatury informuje nas, ile czasu nasza zamrażarka będzie w stanie utrzymać produkty w stanie zamrożenia bez zasilania. Najczęściej dotyczy to sytuacji odcięcia prądu. Rzadziej awarii samej zamrażarki. Najtańsze modele zamrażarek utrzymają żywność w stanie zamrożenia przez kilkanaście godzin. Produkty ze średniej półki cenowej potrafią to robić przez ponad dwadzieścia godzin. Dostępne są urządzenia, które będą utrzymywać temperaturę nawet przez niemal trzy doby!

Produkty 1 do 16 z 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 16 z 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2