O nas

RTVpixelAGD.pl jest sklepem internetowym stworzonym z myślą o wygodzie klientów, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Bogata gama produktów RTV i AGD, a także estetycznej armatury jest stale poszerzana, aby każdy mógł znaleźć asortyment odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami, dzięki czemu mamy dostęp do najkorzystniejszych ofert.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby za jak najniższą cenę udostępnić Państwu produkty najwyższej jakości. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży artykułów z branży RTV i AGD. Komputery i multimedia nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Obserwujemy zmieniający się rynek, aby nowości mogły znaleźć się w Państwa rękach jak najszybciej. Zawsze służymy fachową pomocą i szukamy najdogodniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta. Stawiamy na zachowanie najwyższych standardów obsługi i pełen profesjonalizm. Przejrzysta struktura sklepu internetowego ułatwia przeszukiwanie naszych zasobów. Zamiast tracić czas na dojazd do sklepu możesz czerpać przyjemność z zakupów robionych w zaciszu domu lub dowolnego miejsca. My dostarczymy zamówiony towar pod wskazany adres w możliwie najkrótszym czasie. W celu skrócenia okresu oczekiwania na dostawę uruchomiliśmy własny transport na terenie Otwocka i okolic. W trosce o stan Państwa portfela minimalizujemy również koszty dostawy. Za dostawę kilku produktów zapłacą Państwo tyle samo, co za dostarczenie jednego produktu.
 

Gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie z dokonanych zakupów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Zespół RTVpixelAGD.pl

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Pracownicy obsługi odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wątpliwości.

Prosimy o kontakt w następujących godzinach:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 –18.00

Infolinia:

Dla telefonów stacjonarnych: 22 349 98 97

Dla telefonów komórkowych: 22 769 96 48

Adresy e-mail:

Dział sprzedaży: sklep@rtvpixelagd.pl

Dział reklamacji: sklep@rtvpixelagd.pl

Adresy firmy:

1. Adres siedziby RTVpixelAGD.pl

Glina,

ul. Otwocka 4

05-430 Celestynów

NIP:532-171-69-92 REGON:141397867

2. Punkty Wydań Osobistych RTVpixelAGD.pl:

Pixel

ul. Otwocka 4

05-430 Glina

pon - pt 10-18 sob 10-14

Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo zakupów dokonywanych przez Internet jest dla wielu Klientów kwestią priorytetową. Zapewniamy, że zakupy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne. Korzystamy z protokołu SSL (Secure Socet Layer), który jest obecnie powszechnie wykorzystywanym, sprawdzonym i najbezpieczniejszym narzędziem ochrony danych. Dzięki temu możesz być pewien, że dane przekazywane w momencie rejestracji, logowania i składania zamówienia nie trafią w niepowołane ręce. Protokół SSL powoduje, że dane są kodowane przed wysłaniem z Twojej przeglądarki i dopiero, gdy dotrą na serwer sklepu są dekodowane. SSL służy szyfrowaniu, uwierzytelnianiu i zachowaniu integralności informacji. Dane Klientów są przechowywane na bezpiecznym serwerze.

W celu zachowania pełnego bezpieczeństwa nie udostępniaj hasła do swojego konta ani bezpośrednio swojego konta osobom trzecim. Jeśli składasz zamówienie z urządzenia, którego nie jesteś stałym użytkownikiem, pamiętaj o wylogowaniu się i zamknięciu przeglądarki.

Dbamy także o bezpieczeństwo transportu, dlatego towar jest solidnie zapakowany. Podjęliśmy stałą współpracę z firmą kurierską DHL, DB SCHENKER, Pocztex dzięki czemu mamy kontrolę nad dostawą przesyłek. Ponadto uruchomiliśmy własny transport na terenie Otwocka i okolic. Zatrudniamy sprawdzonych kierowców, którzy wywiązują się w stu procentach ze swoich obowiązków.